Still et spørsmål, be om et møte eller få tilsendt mer informasjon om et boligprosjekt

Gruppe




Kontaktinformasjon Lampholmen AS

Yvonne Dolmen, Salgssjef

yvonne@lampholmen.no 

901 60 221

Mads Tollås Nation

mads@lampholmen.no

469 86 400

Astri Skeide, økonomisjef

astri@lampholmen.no

480 77 760

Paulina Strand, Prosjektleder 

paulina@lampholmen.no

463 75 623

Camilla Tollås Nation, Markedssjef

camilla@lampholmen.no

99 77 86 50


Michel Tollås Nation, byggmester og daglig leder

michel@lampholmen.no

416 416 24